Rozkład zajęć w semestrze zimowym 2022

Informuję, że projekt rozkładu zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023 na studiach stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia jest opublikowany w zakładce rozkłady zajęć

Rozkład zajęć na studiach niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia jest w przygotowaniu.

Jubileusz 30-lecia Wydziału Transportu i uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/2023

Dnia 16 grudnia 2022 roku mija 30 lat od podjęcia uchwały przez Senat Politechniki Warszawskiej o przekształceniu Instytutu Transportu w Wydział Transportu. W tym roku obchody jubileuszu odbędą się podczas uroczystości inauguracji roku akademickiego 2022/2023 w dniu 29 września 2022 r. Zapraszamy! Program uroczystości

Transmisja on-line z wydarzenia dostępna jest pod adresem: https://youtu.be/2CGYxn2vmp4

Uwaga Kandydaci na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia

Komisja Rekrutacyjna Wydziału Transportu PW informuje, że w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023 zostaną uruchomione następujące specjalności:

• na studiach stacjonarnych II stopnia
    • Audyt logistyczny
  • na studia niestacjonarnych II stopnia
    • Inżynieria transportu lotniczego,
    • Logistyka i technologia transportu samochodowego,
    • Sterowanie ruchem kolejowym.

Ewentualne pytania do WKR proszę kierować drogą mailową, na adres: rekrutacja.wt@pw.edu.pl

Wysokość opłat za zajęcia dydaktyczne i inne formy kształcenia w roku akademickim 2022/2023

Informuję studentów, że w roku akademickim 2022/2023 obowiązują opłaty za zajęcia dydaktyczne i inne formy kształcenia, w wysokości ustalonej przez JM Rektora PW decyzją nr 113/2022 z dnia 28 kwietnia 2022 r.

Stawki za 1 pkt ECTS, obowiązujące na studiach niestacjonarnych w roku akad. 2022/2023, zostały podane w załączonych plikach:

Uwaga studenci studiów stacjonarnych I stopnia oraz studiów niestacjonarnych I i II stopnia!

Informuję, że zapisy studentów studiów stacjonarnych I stopnia oraz studentów studiów niestacjonarnych I i II stopnia na zajęcia w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023 będą odbywały się za pośrednictwem systemu USOSweb, pod adresem:

usosweb.usos.pw.edu.pl

Informacja Studium Języków Obcych PW

Studium Języków Obcych PW przekazało informację o organizacji w roku akademickim 2022/2023 kursów

• z języka niemieckiego,
  • z języka francuskiego,

przygotowujących do egzaminów certyfikacyjnych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.sjo.pw.edu.pl/aktualnosci/projekt-nerw-w-roku-akademickim-2022-2023/

Zajęcia z Wychowania fizycznego w semestrze zimowym 2022/2023

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PW przekazało informację o zapisach (dotyczącą studentów II roku studiów stacjonarnych I stopnia) na zajęcia

z Wychowania fizycznego

w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023. Szczegóły w pliku pdf:

Informacja SWFiS (pdf, 150,85 kB)

Obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Wojciecha Kalety

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport PW zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Wojciecha Kalety pt. „Ocena procedur operacyjnych podejścia do lądowania z prowadzeniem pionowym opierając się na systemie EGNOS”. Publiczna obrona odbędzie się w dniu 13 października 2022 r. o godz. 11:00, w trybie stacjonarnym, w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75, 00-662 Warszawa, w sali nr 100.

Dokumentacja przewodu doktorskiego dostępna jest na stronie Bazy Wiedzy Politechniki Warszawskiej.

Obrona rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Malwiny Okulicz

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport PW zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Malwiny Okulicz pt. „Ocena procesu wymiany informacji operacyjnych w porcie lotniczym”. Publiczna obrona odbędzie się w dniu 4 października 2022 r. o godz. 12:30, w trybie stacjonarnym, w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75, 00-662 Warszawa, w sali nr 100.

Obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Jacka Makowskiego

Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport PW zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Jacka Makowskiego pt. „Metoda oceny wpływu stanu toru bezstykowego na możliwość jego wyboczenia”. Publiczna obrona odbędzie się w dniu 10 października 2022 r. o godz. 11:00, w trybie stacjonarnym, w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 75, 00-662 Warszawa, w sali nr 100.