Aktualności
Seminarium naukowe - prezentacja dorobku naukowego Pani dr Anny Rakoczy
Przewodniczący oraz Rada Naukowa Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport w PW zawiadamiają, że w dniu 08.03.2022 r. o godz. 14:15 odbędzie się seminarium naukowe poświęcone prezentacji dorobku naukowego Pani dr Anny Rakoczy (Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej) będącego podstawą do ubiegania się o nadanie stopnia naukowego doktora habilitowanego nt.:
„Metoda probablistyczna wspomagana pomiarami in-situ i analizą MES w ocenie poziomu niezawodności eksploatowanych, kolejowych, stalowych konstrukcji mostów i wiaduktów”
Seminarium naukowe - prezentacja dorobku naukowego Pana dr Mariusza Specht
W imieniu Przewodniczącego Rady Naukowej Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport Politechniki Warszawskiej, dr hab. inż. Konrada Lewczuka, prof. uczelni, uprzejmie informujemy, że w dniu 08.03.2022 r. o godzinie 14:15 odbędzie się seminarium naukowe poświęcone prezentacji dorobku naukowego będącego podstawą do ubiegania się o nadanie stopnia naukowego doktora habilitowanego Pana dr Mariusza Specht z Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.
Określenie osiągnięcia naukowego: „Badanie empirycznych rozkładów statystycznych błędów określenia współrzędnych nawigacyjnych systemów pozycjonowania”
Rusza rekrutacja do kolejnej edycji Programu Mentoringowego!
Do 7 marca 2022 r. przyjmowane są zgłoszenia. Program zaprasza studentów wszystkich wydziałów od 3 roku studiów oraz absolwentów do 12 miesięcy od ukończenia nauki. Trzydzieścioro dwoje mentorów i mentorek, w większości absolwentów naszej Uczelni, zaprasza do współpracy. Mentorzy są przedstawicielami całego przekroju branż od IT, produkcji, projektowania, badań, marketingu, lotnictwa po public relations i sektor zbrojeniowy. To absolutnie unikatowa szansa, by uzyskać półroczne wsparcie doświadczonej osoby w branży, zbudować przyjacielską relację i rozpocząć karierę zawodową czerpiąc z bogatego doświadczenia swojego mentora. Program wzbogacony jest o Job Shadowing, warsztaty, a nawet badanie FRIS, które dla uczestników jest bezpłatne (cena rynkowa to ok. 500 zł). Program koordynuje Biuro Karier PW. Link do aplikowania: https://www.bk.pw.edu.pl/nowosc-program-mentoringowy
Uwaga studenci - zajęcia w trybie stacjonarnym
Informuję, że zgodnie z Komunikatem nr 1/2022 Rektora PW z dnia 16 lutego 2022 r.
od środy, 23 lutego br.
na Wydziale Transportu PW podstawową formą zajęć dydaktycznych, będzie
tryb stacjonarny.
Zasady rejestracji studentów w roku akademickim 2022/2023
Informuję, że zostały ustalone szczegółowe zasady rejestracji studentów w roku akademickim 2022/2023.
Konkurs na granty badawcze w dyscyplinie Inżynieria Lądowa i Transport
Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny Inżynieria Lądowa i Transport ogłasza konkurs na wewnętrzne granty badawcze dla pracowników Politechniki Warszawskiej, wspierające prowadzenie działalności naukowej w dyscyplinie Inżynieria Lądowa i Transport. Wnioski można składać do dnia 16 marca 2022 r. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest w dniu 31 marca 2022 r.
Biuro Karier PW zaprasza na najbliższe warsztaty i spotkania!
1. Savoir-vivre w sytuacjach biznesowych - Projektor Kariery 11.02 (piątek) - ZAPISY
2. Rozmowa kwalifikacyjna z elementami autoprezentacji 15.02 (wtorek) - ZAPISY
3. Jak powstają nowoczesne projekty obiektów przemysłowych w dużym biurze wielobranżowym? Narzędzia i oprogramowanie. 22.02 (wtorek) - ZAPISY
4. Start dla Juniora – Jak zdobyć pierwszą pracę w IT 22.02 (wtorek) - ZAPISY
Szkoły letnie w ramach programu SPINAKER
Wydział Transportu wraz z Wydziałem Mechanicznym Technologicznym przeprowadzą szkoły letnie w ramach programu SPINAKER organizowanego przez NAWA.
Szkoły letnie w ramach programu SPINAKER
Wydział Transportu wraz z Wydziałem Mechanicznym Technologicznym przeprowadzą szkoły letnie w ramach programu SPINAKER organizowanego przez NAWA.